• -20,01 zł
Opis produktu

Auto Zdalnie Sterowane Terenowe R/C 1:18 Czerwone.

Każdy chłopiec marzy o szybkich sportowych autach z realistycznym wyglądem, dlatego też przedstawiamy ten model autka. Zabawka ucieszy nie tylko najmłodszych, ale z pewnością i starszych. Będzie idealny do wyścigów w zaciszu domowych. W trakcie zabawy dziecko z pewnością rozwinie zdolności manualne i poprawi swoją zwinność. Zabawka jest nieszkodliwa dla dzieci!

Autko posiada lekką i wytrzymałą konstrukcję, sportowy wygląd w kolorze czerwonym. Gumowe opony gwarantują przyczepność do podłoża podczas sterowania pojazdem. Auto posiadają również amortyzatory ze sprężynami, które powodują, że auto z łatwością pokonuje przeszkody mu zadane.  Aby ułatwić dzieciom sterowanie pojazdem, do zestawu dołączony został pilot, który posiada czerwone przyciski, odpowiadają za różne funkcje. Przycisk z prawej strony pilota służy do obracania przednich kół w prawo lub lewo. Natomiast przycisk widniejący po lewej stronie służy jeździe w przód i tył.

Zestaw zawiera:

  • auto w kolorze czerwonym
  • pilot
  • akumulator
  • ładowarka z wejściem USB 2.0 do ładowania akumulatora.

Model w kolorze czerwonym wykonany jest w skali 1:18. Zestaw został zapakowany w gustowne opakowanie, które nadaje się do podarowania na prezent.

Wymiar autka: 21 cm x 13 cm x 10 cm

Wymiary pilota: 13 cm x 4 cm x 10 cm

Sterowana zabawka oznaczona jest certyfikatem CE oraz normą EN17. Przeznaczony dla dzieci powyżej 8 roku życia.

Pilot zasilany jest bateriami 2 x 1,5 V AA, brak w zestawie.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Operatorzy płatności