• -15,01 zł
  • brak na stanie
Opis produktu

Puzzle DODO powstały specjalnie z myślą o najmłodszych. Mogą cieszyć się nimi zarówno kilkulatki, jak i kilkunastomiesięczne maluchy. Bogactwo wzorów i kolorów wprawia w zachwyt. Zabawa puzzlami wzmacnia koncentrację, uczy cierpliwości i kształtuje zdolności manualne. O ich zaletach można by mówić wiele, jednak zamiast mówić, lepiej po prostu je układać i kształtować umysł dziecka już od najwcześniejszych etapów jego życia! Puzzle są nie tylko świetną formą rozrywki, ale też atrakcyjnym sposobem na pokazanie dziecku świata. W ofercie znajdują się między innymi proste 2-elementowe puzzle, gry przy których cała rodzina przyjemnie spędzi czas, oraz rozbudowane puzzle obserwacyjne składające się aż ze 100 elementów, które pozwolą twojemu dziecku ćwiczyć wyobraźnię. To zabawa dla najmłodszych, która rozwija u nich małą motorykę oraz poprawia koncentrację. Puzzle z tej serii cechuje sympatyczna i przyjemna stylistyka, która zachęca dziecko do ich ułożenia. Różnorodność puzzli i tematyka obrazków jest bogata w przyjazne i łatwe do przyswojenia informacje, dopasowane do dziecięcych wymagań - nie tylko wiekowych.

Puzzle Dodo Gdzie jest moja mama ?

Produkt został przygotowany przez markę Dodo.

Puzzle MON to dwustronne edukacyjne układanki oraz karty z zadaniami stworzone z myślą o najmłodszych.

Zestaw składa się z 20 elementów. Połowa z nich przedstawia 10 dwustronnych kartek oraz 10 kart z zadaniami. Puzzle będą przyjemnym sposobem do nauki zwierzątek oraz kształtów, dzięki przyjaznej szacie graficznej.

Układanie puzzli poprawia koncentrację, uczy cierpliwości i stymuluje logiczne myślenie. Zestaw ten doskonale sprawdzi się jako niebanalny prezent. Zapewni długie godziny wspólnie spędzonych chwil w gronie najbliższych.

  • puzzle składają się z 20 elementów
  • puzzle przeznaczone dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Operatorzy płatności