• brak na stanie
Opis produktu

Wykop ziemię z pomocą koparki, załaduj towar na przyczepę ciężarówki i przetransportuj w wybrane miejsce, a następnie piasek rozładuj za pomocą wywrotu. Wszystko to dzieje się w mgnieniu oka z tym zestawem, składającym się z koparki Liebherr 912 i ciężarówki budowlanej MAN TGA. Zabawka spodoba się na pewno urwisom, które uwielbiają zabawę w przewóz ładunków oraz skończyły 3 lata. Koparka i wywrotka zostały wykonane w skali 1:16 zgodnie z prawdziwymi odpowiednikami maszyn. Nawet ich kolory są takie same. Przy zabawie z zestawem dziecko może odgrywać scenki z budowy czy poczuć się jak na żwirowni. Zabawa w przewóz zebranych plonów, piasku czy innych zabawek rozwija i pobudza dziecięcą wyobraźnie.

Ciężarówka wywrotka posiada trzyosiowe zawieszenie, które chroni mocno obciążone auto, a nawet te przeciążone. Zamontowane zawieszenie zwiększy możliwości ładunkowe oraz bezpieczeństwo przewożonych ładunków. Kabina kierowcy w samochodzie odchyla się, aby ciekawe świata dziecko mogło podejrzeć wygląd silnika maszyny ukryty pod spodem naczepy. Wewnętrzne części samochodu zostały wykonane jak w prawdziwej maszynie.

Podczas rozładunku towaru istnieje możliwość zastosowania wywrotu oraz otwarcia trzech burtDwa sposoby rozładunku ułatwią dziecku rozładowywanie zbiorów, urozmaicą zabawę oraz przyśpieszą cały proces. Skrzynia ładunkowa w samochodzie jest podnoszona na ramieniu, które jest blokowane przy maksymalnym otwarciu przyczepy. Dziecko może samo wybrać, którym sposobem będzie wysypywało przewieziony ładunek. Wywrotkę MAN TGA można dodatkowo wyposażyć w moduł świetlno- dźwiękowy montowany na wierzchu kabiny. Oświetlenie czy dźwięk w czasie przejazdu wyróżni pojazd na drodze, by pozostali użytkownicy mogli zachować większą ostrożność.

Koparka Liebherr z zestawu posiada obracaną o 360 stopni kabinę operatora, by bez zbędnego przestawiania maszyny przenieść wykopany piasek czy zacząć kopać drugi dół po przeciwnej stronie. Operator maszyny widzi również co się dzieje z drugiej strony i czy może spokojnie wykonywać manewry, nie stwarzając niebezpieczeństwa.

Z przodu maszyny budowlanej zamontowano w pełni funkcjonalne ruchome ramię ładowarki czołowej, które można podnosić i opuszczać za pomocą specjalnego uchwytu. Rączka do sterowania znajduje się na ramieniu koparki. Uchwyt sprawia, że dziecko może trenować sterowanie pojazdem za pomocą jednej ręki.

Całą konstrukcję koparki stabilizują oraz zabezpieczają przed wywróceniem wysuwane podpory. Po zakończonej pracy będzie można podnieść je z powrotem. Wykopywanie skarbów z piasku czy kopanie dołków pod budowę to istna frajda dla naszej pociechy, która porwie dziecko w wir zabawy na wiele godzin.

Cały zestaw wyposażono w gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem, dlatego można korzystać z niej zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Po udanej zabawie w piaskownicy ubrudzone pojazdy wystarczy umyć pod bieżąco wodą by kolejną scenkę móc odgrywać już w domu. Zabawka łączy bezpieczeństwo z dobrą zabawą oraz pobudza wyobraźnię naszej pociechy. Zabawa z ruchomymi elementami uczy dziecko podejmowania decyzji oraz ich skutków.

Wywrotka MAN TGA w skrócie:

  • trzyosiowe zawieszenie;
  • odchylana kabina kierowcy;
  • skrzynia ładunkowa z możliwością wywrotu;
  • otwierane z trzech stron burty skrzyni;
  • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;

Koparka Liebherr w skrócie:

  • obracana o 360 stopni kabina operatora;
  • opuszczane stabilizatory robocze;
  • w pełni funkcjonalne ramię koparki obsługiwane za pomocą dźwigni;
  • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Operatorzy płatności