Opis produktu

Jeśli masz w domu małego lub dużego wielbiciela układanek, mata do układania puzzli 500-3000 elementów będzie dobrym pomysłem na prezent. To bezsprzeczny "must have" dla fanów puzzli! Mata "Roll&Store" jest produktem polskiej, renomowanej firmy Trefl.

Produkt został zaprojektowany z myślą o wygodnym układaniu puzzli. Jest uniwersalny, pasuje do układanek od 500 do 3000 elementów. Wymiary po rozłożeniu to 124 x 94 cm. Czerwone ramki odznaczające się na ciemnoszarym materiale wyznaczają powierzchnię, np. 500, 1000, 1500 czy 2000 elementów.

Nie musisz się martwić, że nie ułożysz od razu całego obrazka. Mata pozwala na przechowywanie nieskończonych puzzli. To dobre rozwiązanie, gdy nie mamy możliwości, aby puzzle leżały przez kilka dni na stole. Wystarczy postąpić zgodnie z instrukcją i zawinąć "Roll&Store" na tubę, aby zachować elementy bez zniszczeń i uszczerbków. Po rozwinięciu wszystkie części pozostają na miejscu, nawet pojedyncze, nieułożone puzzle. Trzy mocne rzepy dołączone do zestawu trzymają komplet razem. Elementy nie rozsypią się podczas transportu, a ryzyko zabrudzenia, połamania i zgubienia zostaje zminimalizowane.

Mata wykonana jest z wysokiej jakości materiału poliestrowego typu filc. To trwały, antypoślizgowy i miękki materiał, który można łatwo zwinąć. Produkt bez problemu da się wyczyścić ręcznie, więc stanowi praktyczne rozwiązanie przy najmłodszych.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Operatorzy płatności