• -5,02 zł
Opis produktu

W każdym zestawie znajduje się duża podkładka z gotowym szablonem wzoru. Rysunek z wrysowanymi elementami jest w skali 1:1, więc możesz układać bezpośrednio na podkładce. Zacznij od posortowania kolorów i rozłożenia podkładki. Układaj zgodnie z numerami na szablonie. Każda cyfra ma przyporządkowany kolor klocka Plus-Plus mini. Po ułożeniu układanki możesz swoje Plus-Plus Puzzle zawiesić na ścianie - piękna, własnoręcznie przygotowana dekoracja pokoju (rysunkowa instrukcja jak zrobić zawieszkę jest w środku opakowania).

Zestaw Puzzle po numerach Miecz i ogień składa się z następujących elementów:

  • duża podkładka 45 x 27 cm,
  • 250 szt klocków Plus-Plus mini mix 10 kolorów: żółty, pomarańczowy, różowy, czerwony, GLOW (świecący w ciemności), beżowy, biały, jasny szary, ciemny szary, czarny.

Miecz układamy z 158 szt Klocków Plus-Plus mini, wymiar po ułożeniu 35 x 19 cm.

Ogień  układamy z 92 szt Klocków Plus-Plus mini, wymiar po ułożeniu 14 x 16 cm.

Można łączyć z innymi zestawami Mini. Klocki są równie atrakcyjne dla dziewczynek i dla chłopców powyżej 5 roku życia.

Klocki rozwijają u dziecka koordynację ręka-oko oraz precyzyjne umiejętności motoryczne. Układając klocki Plus-Plus dziecko rozwija wyobraźnię, zręczność i cierpliwość. Intensywne kolory klocków stymulują zmysł wzroku i zachęcają dziecko do zabawy. Ponieważ układanie klocków rozwija sprawność manualną, są one również polecane dzieciom, które przygotowują się do pójścia do szkoły lub już ćwiczą naukę pisania.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Operatorzy płatności