• brak na stanie
Opis produktu

Te zestawy Barbie® Color Reveal™ kryją aż 7 niespodzianek! W każdym z nich jest lalka modowa w neonowym imprezowym stroju, ale jej wygląd pozostaje na razie tajemnicą. Otwieranie opakowania jest częścią zabawy – pociągnij za pasek, aby usunąć zewnętrzną warstwę i odsłonić przezroczystą tubkę. W środku znajdziesz lalkę Barbie®, której wygląd skrywa kolorowa farbka, a do tego cztery torebki-niespodzianki. Wyjmij wszystko i napełnij tubkę ciepłą wodą, a następnie włóż lalkę do środka i poruszaj nią. 3 neonowe kolory łączą się, barwiąc wodę na różowo, a po wyciągnięciu lalki odkryjesz jej wygląd! Każda lalka Barbie® ma neonowe włosy o oryginalnej fryzurze i kolorowy gorset, ale to nie koniec niespodzianek. Otwórz torebki-niespodzianki, aby znaleźć spódniczkę z kolorowym nadrukiem, parę kolczyków, szczotkę i buciki. Użyj zimnej wody, aby odkryć kolorowe detale na policzkach lalki – tę niezwykłą transformację można powtarzać wiele razy! Znajdź rzadką lalkę, która ma w zestawie bransoletkę dla dziecka z dwoma zawieszkami. Każda seria z linii Color Reveal™ ma wyjątkowy motyw – ten jest związany z neonowymi kolorami i imprezowymi kreacjami. Do przechowywania akcesoriów użyj tubki z zestawu. Którą lalkę znajdziesz? Dzieci mogą zebrać też inne zestawy z tej linii, aby dowolnie dopasowywać elementy i odkrywać nowe możliwości zabawy! Sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności. Lalki nie stoją samodzielnie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • Zestawy Barbie® Color Reveal™ z lalką z serii Neon Tie-Dye dostarczą dzieciom mnóstwo radości podczas odkrywania aż 7 niespodzianek!
  • Zabawa zaczyna się już przy otwieraniu opakowania: otwórz tubkę i wyjmij lalkę Barbie® pokrytą kolorową farbką Color Reveal™ oraz 4 torebki-niespodzianki z ukrytą zawartością.
  • Wypełnij tubkę ciepłą wodą, włóż lalkę do środka i poruszaj nią – po połączeniu 3 neonowych odcieni woda zmieni kolor na różowy, dając magiczny efekt!
  • Wyjmij lalkę, by sprawdzić, jak wygląda – każda lalka modowa Barbie® ma długie neonowe włosy z oryginalną fryzurą i gorset ozdobiony nadrukiem.
  • Otwórz 4 torebki niespodzianki, w których znajdziesz spódniczkę, torebkę/saszetkę/plecak, parę neonowych kolczyków, szczotkę i buciki. Po zabawie przechowuj je w tubce.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Operatorzy płatności