• brak na stanie
Opis produktu

Notatnik "Pusheen Purrfect Love Notes" to uroczy zestaw, który zawiera nie tylko kolorowy notatnik z obrazkiem słodkiego kotka Pusheen, ale także dopasowany długopis. To idealny wybór dla fanów Pusheen, osób kochających koty, czy tych, którzy chcą dodać trochę zabawy i kreatywności do swojego dnia.

Parametry

  • Motyw: Pusheen - uroczy kotek, który jest ulubionym bohaterem wielu osób na całym świecie. Notatnik zawiera kolorowy obrazek Pusheen.
  • Format: Kompaktowy rozmiar notatnika, łatwy do noszenia, idealny do zapisywania myśli i pomysłów na co dzień.
  • Długopis: Zestaw zawiera dopasowany długopis, co czyni go kompletnym zestawem do notowania, idealnym do szkoły, pracy czy domu.
  • Kartki: 192 strony w szeroką linię.

Pusheen Purrfect Love Notes - dla fanów Pusheen i miłośników kotów

Zestaw "Pusheen Purrfect Love Notes" to idealny wybór dla tych, którzy kochają Pusheen - uroczy kotek, który jest ulubieńcem wielu osób na całym świecie. Zestaw zawiera kolorowy notatnik z obrazkiem Pusheen oraz dopasowany długopis, tworząc kompletny zestaw do notowania. Jego kompaktowy rozmiar sprawia, że jest łatwy do noszenia, więc zawsze można go mieć pod ręką. Bez względu na to, czy jesteś fanem Pusheen, miłośnikiem kotów czy po prostu szukasz sposobu na dodanie trochę kreatywności do swojego dnia, "Pusheen Purrfect Love Notes" to idealny wybór.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Operatorzy płatności